Künye

© Copyright 2020 Findquickjob.com’un tüm hakları saklıdır ve basın ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir. Haber, resim ve kod gibi her türden içeriğin, telif hakları Findquickjob’a aittir. Site içerisinde yer alan yazılar, resimler, animasyonlar ve tasarımlar, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası ile korunmaktadır. Findquickjob.com’un yazılı izni bulunmadan; içerikler, tasarımlar ve resimler kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzin olmaksızın ve kaynak belirtilmeksizin, kopyalama yapılamaz.

www.Findquickjob.com’daki harici linklerin hepsi ayrı sekmede açılır. Yayınlanan yazılardan ve yorumlardan, yazarlar sorumlu tutulur. Haber verilmeksizin ve herhangi bir zamanda, sitede değişikliğe gidilebilir. Findquickjob, içerisinde bulunan bilgilerden kaynaklı hatalar ve kayıplardan sorumlu tutulamaz.

Findquickjob; hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilere saygılı bir portaldır. 5651 sayılı yasada tanımlanan içerik sağlayıcı olarak yayın yapmaktadır. İlgili yasaya göre; site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu nedenle iletişim bilgileri aracılığıyla uyarıda bulunarak, içeriğin kaldırılması talep edilebilir.

Herhangi bir haberden rahatsızlık duyan, gerçekliğinden şüphe eden ve telif konu olan eserlerin yasal olmayan bir şekilde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri, iletişim bilgileri ile bize ulaşabilirler. Bize ulaşan şikâyet ve talepler, şirketimizin avukatları tarafından incelenerek, varılan karara göre uygun adımlar atılacaktır.

Findquickjob’u ziyaret eden kullanıcılar; Gizlilik PolitikasıKullanım Şartları konularından haberdar edilmektedir.